Ukrainian (UA)English Russian
Бункери і силоси

Бункери та Силоси називають ємності круглої, квадратної або прямокутної форми для зберігання сипучих матеріалів.

Бункерами вважаються ємності, найменший розмір яких в плані перевершує висоту h1, при цьому площина обвалу, проведена через перетин вертикальної стінки і воронки, перетинається з поверхнею сипучого матеріалу при певному наповненні всередині ємності.

Силоси - це відносно високі і вузькі ємності, у яких висота h1 перевершує і більш найменший розмір в плані. Площина обвалу, проведена через перетин вертикальної стінки і воронки силосу, перетинається з граничним верхнім горизонтом засипки поза межами ємності. Для силосів діаметром 18 м і більше відношення висоти до найменшого розміру в плані може бути й менше 1,5.

Бункери і Силоси розміщують як групами, так і окремо на відкритому повітрі і в приміщеннях.

Воронки і випускні отвори мають симетричні і несиметричні форми і розташування на плані.

У ряді випадків зсередини бункерів і силосів передбачається футерування, що оберігає оболонку від стирання рухомими сипучими матеріалами. Іноді замість пристрою футерування збільшують товщину оболонки в порівнянні з розрахунковою.

Внутрішня поверхня оболонки бункерів і силосів не повинна мати виступаючих частин: полиць, ребер, скоб і т.п. Виступаючі елементи знижують експлуатаційні якості конструкції, погіршуючи сипкість матеріалів, сприяє утворенню зводів і зависань, що викликають додатковий тиск на оболонку і удари при обваленні. Застосування вертикальних фасонок нераціонально і не властиво конструкції оболонок щодо їх статичної роботи. Це удаване «посилення» вузла не розповсюдження по всій лінії сполучення оболонок і призводить до концентрації напружень у фасонок. Місця руйнування оболонок показали повну непотрібність і шкідливість  окремо вставлених фасонок.

Передача зосереджених зусиль від колон на оболонку раціональності через фасонки, приварені по утворюючим в вертикальних площинах, а через горизонтальні жорсткі елементи, що розподіляють навантаження по горизонтальних перетинах оболонки.

Для полегшення висипання матеріалу черз воронку вмісту бункера або силосу - рекомендується призначати кут не менше 60 °.

Головні навантаження бункерів і силосів - це навантаження від засипки, крім того, постійні навантаження, а також атмосферні, температурні та інші впливи.

 
Новини

Успішно пройдений другий наглядовий аудит ISO 9001-2015. Орган по сертифікації TUV Thuringen Україна.

Команда керівників заводу успішно пройшла тренінг з розробки стратегії розвитку бізнесу з компанією Роланд Бергер. Проект USAID ERA (USA).

Підписано меморандум про створення торгового представництва в Іраку в м Басра з компанією Abdulraouf Chebaro Company.

Результати 2001 - 2020

Металоконструкції - 78 365тн

Рулоніруемие резервуари - 87 037тн

Полистові резервуари - 82 028тн

Поточні проекти

Заміна бункера 100м3. Виготовлений і виконаний монтаж нового бункера.

Виготовлення баштових конструкцій вишок зв'язку висотою - 40, 50, 60, 70 метрів.

Виготовлення та поставка РВС 700 рулонним способом.

Заміна резервуара об'ємом 2000м3 на комплексі перевантаження і переробки тропічних олій. У порту Південний. Delta Wilmar Сінгапур.

Всі проекти

Top