Ukrainian (UA)English Russian
Фінансово-збутовий відділ
Відділ здійснює фінансово-збутову діяльність за вже укладеними договорами, забезпечує поставку продукції, яка випускається підприємством у встановлені терміни і в повному обсязі.
В обов'язки відділу входить контроль виконання договірних зобов'язань. Фахівці забезпечують своєчасність відвантаження готової продукції здійснюючи:
-    роботу з укладання договорів на поставку продукції, узгодження умов поставки, стежить за дотриманням термінів поставки, номенклатури та комплектності продукції готової до реалізації;
-    вибір оптимального за вартістю, часу і максимально зручного для замовника транспорту; 
-    оформлення планів і заявок на залізничний і автомобільний транспорт (в тому числі негабаритний), контролює його подачу на склад готової продукції під навантаження (підприємство використовує електронну базу для формування планів по залізниці і оформлення провізних залізничних документів);
-    оформлення транспортних, розрахункових, платіжних та інших супровідних документів на вантаж;
-    в разі експортних відвантажень - підготовка всіх необхідних для митного оформлення документів і безпосередньо працює з митним брокером, а також укладає договори з експедиційними компаніями, в разі проходження транспорту через інші країни.  

Протягом всього періоду дії договору співробітник фінасово-збутового відділу підтримує зв'язок із замовником, консультує з усіх його питань.
 
Новини

Успішно пройдений другий наглядовий аудит ISO 9001-2015. Орган по сертифікації TUV Thuringen Україна.

Команда керівників заводу успішно пройшла тренінг з розробки стратегії розвитку бізнесу з компанією Роланд Бергер. Проект USAID ERA (USA).

Підписано меморандум про створення торгового представництва в Іраку в м Басра з компанією Abdulraouf Chebaro Company.

Результати 2001 - 2020

Металоконструкції - 78 365тн

Рулоніруемие резервуари - 87 037тн

Полистові резервуари - 82 028тн

Поточні проекти

Заміна бункера 100м3. Виготовлений і виконаний монтаж нового бункера.

Виготовлення баштових конструкцій вишок зв'язку висотою - 40, 50, 60, 70 метрів.

Виготовлення та поставка РВС 700 рулонним способом.

Заміна резервуара об'ємом 2000м3 на комплексі перевантаження і переробки тропічних олій. У порту Південний. Delta Wilmar Сінгапур.

Всі проекти

Top