Ukrainian (UA)English Russian
Історія заводу

Главный корпус заводаУ 1931 році керівництво Макіївського металургійного заводу ім. Кірова приймає рішення розформувати один зі своїх підрозділів для розширення існуючого вже доменного цеху. Устаткування, технічні фахівці - все це передається в управління ремонтного цеху, який був створений для реконструкції старих цехів і будівництва нових цехів металургійного заводу. До 1935 року цех випускає близько 7000тн металоконструкцій, 60% яких - зварні металоконструкції, а 40% - клепані.

Резка уголков на комбинированном прессе
У 1935 році цех перекладається в структуру тресту «Стальконструкція» в Москві, після чого перейменовується в завод металоконструкцій. У довоєнний час завод виготовляв металоконструкції доменних, мартенівських печей, прокатних цехів, шахтні конструкції. З початком Великої Вітчизняної війни значна частина керівників заводу і робочих пішла на фронт. При наближенні фронту до Макіївки в жовтні 1941 року основне обладнання заводу було евакуйовано в м Красноярськ. Разом з обладнанням евакуювалися і працівники заводу. В період військових дій завод був підданий значних руйнувань. Будинки заводу використовувалися військовими як складські приміщення.

Строгальный станок
Після звільнення Донбасу в жовтні 1943 року Міністерство Будівництва Радянського Союзу ініціює процес відновлення заводу і через рік завод випускає 3150 тн металоконструкцій. З 1944 по 1948 рік завод виробляв 5000 тонн в рік. У 1948 році Міністерство Будівництва доручає розробити проект розширення потужностей заводу, що дозволяє збільшити виробничу потужність до 20000 тонн на рік

В конструкторском отделе
Завдяки цій реконструкції в 1958 році обсяг виготовлених конструкцій становив 22800 тонн в рік. Такий успіх був досягнутий, також, і завдяки створенню на заводі конструкторського відділу, забезпечує роботу заводу технічною документацією і вирішує всі питання проектного та технологічного характеру.

У 1962 році на заводі побудовано унікальне обладнання для виготовлення резервуарів методом рулонирования і в цьому ж році виготовляється перший резервуар для зберігання нафтопродуктів.

Кожух доменной печи
З 1973 по 1994 рік завод входив до складу науково-виробничого об'єднання «Укрстальконструкція» Міністерства монтажних і спеціальних будівельних робіт УРСР.

У 1994 р починається процес акціонування заводу і в 1997 році завод стає відкритим акціонерним товариством. З цього моменту починається модернізація завода.В зв'язку зі зростаючими обсягами виробництва керівництво Макіївського заводу металоконструкцій приймає рішення створити додатковий виробничий підрозділ в місті Артемівськ, Україна (80 км від Макіївки).

 
Поточні проекти

Всі проекти

Заміна бункера 100м3. Виготовлений і виконаний монтаж нового бункера.

Виготовлення баштових конструкцій вишок зв'язку висотою - 40, 50, 60, 70 метрів.

Виготовлення та поставка РВС 700 рулонним способом.

Заміна резервуара об'ємом 2000м3 на комплексі перевантаження і переробки тропічних олій. У порту Південний. Delta Wilmar Сінгапур.

 

Результати 2001 - 2020

Металоконструкції - 78 365тн

Рулоніруемие резервуари - 87 037тн

Полистові резервуари - 82 028тн

Новини

Успішно пройдений другий наглядовий аудит ISO 9001-2015. Орган по сертифікації TUV Thuringen Україна.

Команда керівників заводу успішно пройшла тренінг з розробки стратегії розвитку бізнесу з компанією Роланд Бергер. Проект USAID ERA (USA).

Підписано меморандум про створення торгового представництва в Іраку в м Басра з компанією Abdulraouf Chebaro Company.

Top