Ukrainian (UA)English Russian
Каркаси споруд

Комплекс несучих конструкцій, які сприймають навантаження від ваги огороджувальних конструкцій будівлі (покрівля, стінові панелі і т.п.) атмосферні навантаження (сніг, вітер), навантаження від кранів, а в деяких випадках і від іншого технологічного обладнання, називається каркасом будівлі .
Конструктивна схема сталевого каркаса двопрогінна виробничої будівлі показана на малюнку:


Основу каркаса складають поперечні рами, що складаються з колон, жорстко затиснених в фундаменті, і ригелів (стропильних ферм), жорстко або шарнірно-з'єднаних з колонами. Відстань між рамами називається кроком рам. У поздовжньому напрямку на рами спираються підкранові балки, несучі елементи покриття і ліхтарі.
Жорсткість і стійкість каркаса і його окремих елементів забезпечується системою зв'язків: вертикальними зв'язками по колонах, що сприймають поздовжні зусилля від дії вітру на торець будівлі і сил поздовжнього гальмування кранів; горизонтальними і вертикальними зв'язками по шатру будівлі, що забезпечують стійкість конструкцій покриття.
До елементів каркаса кріплять огороджувальні конструкції. На ригеля рам і ліхтаря укладають конструкції покриття. Для підтримки стін, переплетів скління і воріт встановлюють елементи стінового каркаса - фахверк, який також кріплять до рам. 

 
Поточні проекти

Всі проекти

Заміна бункера 100м3. Виготовлений і виконаний монтаж нового бункера.

Виготовлення баштових конструкцій вишок зв'язку висотою - 40, 50, 60, 70 метрів.

Виготовлення та поставка РВС 700 рулонним способом.

Заміна резервуара об'ємом 2000м3 на комплексі перевантаження і переробки тропічних олій. У порту Південний. Delta Wilmar Сінгапур.

 

Результати 2001 - 2020

Металоконструкції - 78 365тн

Рулоніруемие резервуари - 87 037тн

Полистові резервуари - 82 028тн

Новини

Успішно пройдений другий наглядовий аудит ISO 9001-2015. Орган по сертифікації TUV Thuringen Україна.

Команда керівників заводу успішно пройшла тренінг з розробки стратегії розвитку бізнесу з компанією Роланд Бергер. Проект USAID ERA (USA).

Підписано меморандум про створення торгового представництва в Іраку в м Басра з компанією Abdulraouf Chebaro Company.

Top