Ukrainian (UA)English Russian
Холодне гнуття

Холодне гнуття застосовується при виготовленні деталей трубопроводів, газопроводів, резервуарів, листових конструкцій доменних цехів, газгольдерів, силосів, бункерів, монорейок і гнутих профілів. Гнуття деталей в холодному стані виробляють на листозгинальних вальцях, листозгинальних пресах, ролікогібочних верстатах, горизонтальних правильно-згинальних пресах і механічних пресах.
На листозгинальних вальцях виконується вальцовка листової сталі для утворення циліндричних, конічних, сферичних і седлообразно поверхонь і кільцеве гнуття (вальцювання) профільної сталі (куточків, швелерів, двотаврових балок). На листозгинальних пресах виготовляють гнуті профілі і виробляють згинання листової сталі під кутом. На ролікогибочних верстатах виробляють вальцювання уголків, швелерів і балок. На горизонтальних правильно-згинальних пресах проводиться кільцеве гнуття (вальцювання) профільної сталі (куточків, швелерів, двотаврових балок), гнуття під кутом профільної сталі, гнуття смугової сталі на ребро.
Щоб уникнути структурних змін, появи значного наклепу і повної втрати пластичних властивостей сталі при холодному згинанні розрахункових елементів залишкове подовження не повинно виходити за грані межі текучості. Найменші радіуси кривизни, при яких допускається гнуття розрахункових елементів в холодному стані, наведені в ДБН В.2.6-163: 2010.

 
Новини

Успішно пройдений другий наглядовий аудит ISO 9001-2015. Орган по сертифікації TUV Thuringen Україна.

Команда керівників заводу успішно пройшла тренінг з розробки стратегії розвитку бізнесу з компанією Роланд Бергер. Проект USAID ERA (USA).

Підписано меморандум про створення торгового представництва в Іраку в м Басра з компанією Abdulraouf Chebaro Company.

Результати 2001 - 2020

Металоконструкції - 78 365тн

Рулоніруемие резервуари - 87 037тн

Полистові резервуари - 82 028тн

Поточні проекти

Заміна бункера 100м3. Виготовлений і виконаний монтаж нового бункера.

Виготовлення баштових конструкцій вишок зв'язку висотою - 40, 50, 60, 70 метрів.

Виготовлення та поставка РВС 700 рулонним способом.

Заміна резервуара об'ємом 2000м3 на комплексі перевантаження і переробки тропічних олій. У порту Південний. Delta Wilmar Сінгапур.

Всі проекти

Top