Ukrainian (UA)English Russian
Контроль якості

Контроль на всіх етапах виробництва

  • вхідний контроль металопрокату і зварювальних матеріалів, матеріалів для антикорозійного захисту і комплектуючих на відповідність сертифікатам і нормативної документації;
  • контроль обладнання на технологічну точність;
  • візуально-вимірювальний контроль виготовленого напівфабрикату;
  • 100% поопераційний візуально-вимірювальний контроль в процесі складання і зварювання виготовлених металоконструкцій;
  • 100% візуально-вимірювальний контроль зварних швів;
  • УЗК і рентгенографічний контроль, вакуумконтроль, контроль надлишковим тиском, контроль капілярними методами зварних швів;
  • контроль за підготовкою поверхні і нанесення антикорозійного захисту.
  • контроль навантаження на транспорт відповідно до схем укладання.

На виготовлені металоконструкції видається паспорт або сертифікат якості.

Вся продукція підприємства сертифікована відповідно до вимог Технічного регламенту будівельних виробів, будівель і споруд, і Європейськими вимогами EN 1090.
Виконання найбільш жорстких вимог до процесів зварювання підтверджено сертифікатами відповідності EN 729 частина 2 / ISO 3834 частина 2 "Вимоги до якості зварювання металевих матеріалів плавленням. Частина 2. Загальні вимоги до якості."
Виконання Європейських вимог до внутрішньозаводського контролю підтверджено Сертифікатом відповідності EN 1090 частина 2 для несучих конструкцій в спорудах всіх типів.

На підприємстві впроваджена і функціонує система менеджменту якості ISO 9001-2015, що підтверджено Сертифікатом відповідності, виданими німецьким органом по сертифікації TUV THURINGEN.

 

З встановленою періодичністю проводяться внутрішні аудити Системи МК відповідно до вимог ISO 9001-2015. Перевірки здійснюють аудитори, які пройшли навчання відповідно до вимог стандартів ISO 9001-2015 та ISO 19011-2002, кваліфікація яких підтверджена Сертифікатами, виданими TUV THURINGEN.

Заводськая лабораторія

Для проведення механічних випробувань і неруйнуючого контролю на підприємстві є центральна заводська лабораторія, обладнана відповідно до вимог нормативної документації.

Лабораторія обладнана сучасним обладнанням і інструментом для проведення необхідних випробувань в умовах підприємства.

Обладнання ЦЗЛ дозволяє виробляти випробування: на розрив, на визначення ударної в'язкості (при температурах + 20 °, -20 °, -40 °, -70 °), на визначення ударної в'язкості після механічного старіння, на загин, проводити вимірювання твердості по Віккерсу, Роквеллу і Бринелю, проводити рентгенографічний, ультразвуковий і капілярний контроль.

Лабораторні випробування проводяться виученим компетентним персоналом, кваліфікація якого відповідає вимогам EN ISO 9712.

 
Поточні проекти

Всі проекти

Заміна бункера 100м3. Виготовлений і виконаний монтаж нового бункера.

Виготовлення баштових конструкцій вишок зв'язку висотою - 40, 50, 60, 70 метрів.

Виготовлення та поставка РВС 700 рулонним способом.

Заміна резервуара об'ємом 2000м3 на комплексі перевантаження і переробки тропічних олій. У порту Південний. Delta Wilmar Сінгапур.

 

Результати 2001 - 2020

Металоконструкції - 78 365тн

Рулоніруемие резервуари - 87 037тн

Полистові резервуари - 82 028тн

Новини

Успішно пройдений другий наглядовий аудит ISO 9001-2015. Орган по сертифікації TUV Thuringen Україна.

Команда керівників заводу успішно пройшла тренінг з розробки стратегії розвитку бізнесу з компанією Роланд Бергер. Проект USAID ERA (USA).

Підписано меморандум про створення торгового представництва в Іраку в м Басра з компанією Abdulraouf Chebaro Company.

Top