Ukrainian (UA)English Russian
Мокрі газгольдери

Мокрі газгольдери складаються з наступних основних конструкцій:
•    Водяного басейну (резервуара).
•    Рухомого дзвона без дна, але з герметично щільними стінками і дахом, наявного всередині басейну (резервуара).
•    Телескопа - рухомого циліндра без дна і даху, але з герметично щільними стінками, який має спеціальне зачеплення у верхній частині, зване затвором. Телескоп розташовується між стінками дзвона і басейна (резервуара).
•    Направляючих, служачих для вертикального переміщення дзвона і телескопа, що рухаються на спеціальних роликах. Зовнішні направляючі встановлюються зовні газгольдера і прикріплюються до стінок басейну. Між собою ці направляючі з'єднані майданчиками, кількість яких має бути не менше числа ланок, розпірками і розкосами, що утворюють просторову решітчату оболчку. Внутрішні направляючі прикріплюються з внутрішньої сторони до стінки басейну (по них рухаються внутрішні ролики телескопа або дзвона) і до стінки телескопа (по них рухаються внутрішні ролики дзвона).
•    Кільцевого фундаменту.
Газгольдери об'ємом до 6000м3 включно виготовляються зазвичай однозвенними (тобто без телескопа), а при більшому обсязі - дволанковими. Газ, що надходить в газгольдер, своїм тиском піднімає дзвін, який зачіпає затвором зворотній затвор телескопа і починає підніматися разом з ним. При цьому затвор дзвона захоплює з собою воду з басейну, в результаті чого утворюється газонепроникна подушки, що протистоїть тискові газу в газгольдері. 
Правильний рух дзвона і телескопа і обмеження їх перекосу під час руху виконуються за допомогою зовнішніх (верхніх) роликів, що котяться по внутрішнім направляючих. Внутрішні ролики дзвона в однозвенному газгольдері котяться по направляючих басейну, в дволанковий - по напрямних телескопа; зовнішні ролики в газгольдерах обох видів котяться по направляючих басейну.
При відсутності внутрішнього тиску дзвін і телескоп спираються на особливі підставки, встановлені на дно басейну під нижніми кільцями дзвона і телескопа.
Максимальний тиск всередині газгольдера виникає при найвищому положенні дзвона і залежить від ваги дзвона і телескопів, пригрузів, що знаходяться в затворах води, обсягу і удільної ваги газу, що зберігається в газгольдері.

 
Новини

Успішно пройдений другий наглядовий аудит ISO 9001-2015. Орган по сертифікації TUV Thuringen Україна.

Команда керівників заводу успішно пройшла тренінг з розробки стратегії розвитку бізнесу з компанією Роланд Бергер. Проект USAID ERA (USA).

Підписано меморандум про створення торгового представництва в Іраку в м Басра з компанією Abdulraouf Chebaro Company.

Результати 2001 - 2020

Металоконструкції - 78 365тн

Рулоніруемие резервуари - 87 037тн

Полистові резервуари - 82 028тн

Поточні проекти

Заміна бункера 100м3. Виготовлений і виконаний монтаж нового бункера.

Виготовлення баштових конструкцій вишок зв'язку висотою - 40, 50, 60, 70 метрів.

Виготовлення та поставка РВС 700 рулонним способом.

Заміна резервуара об'ємом 2000м3 на комплексі перевантаження і переробки тропічних олій. У порту Південний. Delta Wilmar Сінгапур.

Всі проекти

Top