Ukrainian (UA)English Russian
Монтаж металоконструкцій

Монтаж - останній етап виробництва металевих конструкцій, здійснюваний в найбільш важких умовах: на відкритому повітрі в умовах будівельного майданчика. Тому головні вимоги тут - простота, зручність, швидкість і мала трудомісткість. Відправні марки повинні легко і просто з'єднуватися між собою, необхідно прагнути до можливості крупноблочного, а при великих обсягах однотипних конструкцій до можливості конвеєрного способу монтажу. Слід передбачити систему зв'язків встановлюваних конструкцій, що забезпечує їх стійкість.
Організація монтажних робіт характеризується застосуванням на монтажі мобільних вантажопідйомних засобів, закріпленням монтуємих елементів у великі блоки і високою якістю монтажу.
Монтаж технологічних металоконструкцій є трудомістким процесом у зв'язку з тим, що технологічні металоконструкції зазвичай індивідуальні. Ця обставина обумовлює складність типізації методів монтажу технологічних металоконструкцій.
Перед монтажем металевих конструкцій необхідно закінчити роботи зі зведення фундаментів, плануванні площі, влаштування постійних і тимчасових доріг.

 
Поточні проекти

Всі проекти

Заміна бункера 100м3. Виготовлений і виконаний монтаж нового бункера.

Виготовлення баштових конструкцій вишок зв'язку висотою - 40, 50, 60, 70 метрів.

Виготовлення та поставка РВС 700 рулонним способом.

Заміна резервуара об'ємом 2000м3 на комплексі перевантаження і переробки тропічних олій. У порту Південний. Delta Wilmar Сінгапур.

 

Результати 2001 - 2020

Металоконструкції - 78 365тн

Рулоніруемие резервуари - 87 037тн

Полистові резервуари - 82 028тн

Новини

Успішно пройдений другий наглядовий аудит ISO 9001-2015. Орган по сертифікації TUV Thuringen Україна.

Команда керівників заводу успішно пройшла тренінг з розробки стратегії розвитку бізнесу з компанією Роланд Бергер. Проект USAID ERA (USA).

Підписано меморандум про створення торгового представництва в Іраку в м Басра з компанією Abdulraouf Chebaro Company.

Top