Ukrainian (UA)English Russian
Відділ технічного контролю

Розроблені і документально оформлені процедури контролю відповідності продукції є фундаментом для виявлення і недопущення попадання неякісних виробів споживачеві.

Підлеглий безпосередньо першому керівнику підприємства, Відділ Технічного Контролю (ВТК) здійснює контроль відповідності продукції на всіх стадіях виробництва від приймання сировини і матеріалів до підсумкового контролю готових виробів.

Висококваліфікований персонал ВТК навчений візуальному методу контролю і сертифікований згідно стандарту EN ISO 9712, володіє методологією контролю якості виробів відповідно до міжнародних нормативними документами.

Існуюча на підприємстві система підготовки кадрів забезпечує постійність процесу передачі передового досвіду в галузі контролю продукції від більш досвідчених співробітників до співробітників які роблять перші кроки в контролі відповідності продукції.

 
Новини

Успішно пройдений другий наглядовий аудит ISO 9001-2015. Орган по сертифікації TUV Thuringen Україна.

Команда керівників заводу успішно пройшла тренінг з розробки стратегії розвитку бізнесу з компанією Роланд Бергер. Проект USAID ERA (USA).

Підписано меморандум про створення торгового представництва в Іраку в м Басра з компанією Abdulraouf Chebaro Company.

Результати 2001 - 2020

Металоконструкції - 78 365тн

Рулоніруемие резервуари - 87 037тн

Полистові резервуари - 82 028тн

Поточні проекти

Заміна бункера 100м3. Виготовлений і виконаний монтаж нового бункера.

Виготовлення баштових конструкцій вишок зв'язку висотою - 40, 50, 60, 70 метрів.

Виготовлення та поставка РВС 700 рулонним способом.

Заміна резервуара об'ємом 2000м3 на комплексі перевантаження і переробки тропічних олій. У порту Південний. Delta Wilmar Сінгапур.

Всі проекти

Top