Ukrainian (UA)English Russian
Плазмова різка металу

Повітряно-плазмова різка металу - це найбільш ефективний і економічний спосіб заготівельного розкрою металу до 50 мм. Ця технологія дозволяє відмовитися від дорогих і вибухонебезпечних газових балонів (тільки повітря і електрика) і, при цьому, якісно і швидко різати будь-який струмопровідний метал, в тому числі алюміній, мідь, нержавіючу сталь, титан і т.д.

Повітряно-плазмова різка є ефективним способом різання низьколегованих і легованих сталей, кольорових металів і сплавів. Плазмова різка за швидкістю перевершує газокисневе різання при роботі з металами товщиною до 30 мм. Апарати для плазмового різання є високошвидкісними машинами з програмним керуванням. Широке застосування знайшла також розділова напівавтоматична (ручна) плазмова різка. В даний час існують установки для плазмового різання, розраховані на струми від 30 до 400 А, що забезпечують високоякісну різання в діапазоні товщини металу, що розрізає від 2 до 100 мм.

Переваги повітряно-плазмового різання.

Якісна різання металу - це повітряно-плазмова різка.

В даний час застосування такої технології як повітряно - плазмова різка металу у виробництві металоконструкцій (особливо будівельних і машинобудуванні) представляється найбільш перспективним. Повітряно - плазмова різка - високоефективний процес, який використовується в різних галузях промисловості для різання чорних і легованих металів. Такий тип різання металів має високу продуктивність, точністю і якістю різу.

Повітряно - плазмова різка полягає в локальному розплавленні металу в зоні різу і видування його потоком обтиснень повітрям електричної дуги, температура якої досягає 15000-20000 ° С. Повітряно - плазмова різка забезпечує високу концентрацію в зоні різу, що гарантує малу ширину різу (при ширині заготовки 20 мм ширина різу - не більше 2,5 мм). Крім того, повітряно-плазмова різка дозволяє досягати гарної якості кромок (без напливів і грата) і відсутність деформації (навіть на листових заготовках малої товщини). Завдяки цьому стає можливим застосовувати схеми економічного розкрою, виконувати зварювання конструкцій без механічної обробки.

Сьогодні плазмова різка стала одним з найбільш конкурентоспроможних методів обробки листового матеріалу завдяки продуктивності, точності, легкості перебудови під конкретну конфігурацію деталі, можливості використання в тих областях, в яких традиційні підходи призводять до значних труднощів.

Плазмова різка металу має переваги перед іншими способами різання (киснева, лазерна різка та різання водою з абразивом):

Переваги перед кисневої різкою: більш висока швидкість, мінімальні деформації матеріалу в результаті термічної дії.

Переваги перед лазерною різкою: більш низька вартість, яка дорівнює або вища швидкість різання, досить високі якісні показники.

Переваги перед способом різання водноструйним з абразивом: більш висока швидкість, більш низька вартість, низький рівень забруднення навколишнього середовища.

Макіївський завод металоконструкцій, проаналізувавши переваги плазмового різання, в 2009 і 2012 придбав дві газоплазмові установки виробництва італійської фірми Roven. (см. Обладнання)

 
Новини

Успішно пройдений другий наглядовий аудит ISO 9001-2015. Орган по сертифікації TUV Thuringen Україна.

Команда керівників заводу успішно пройшла тренінг з розробки стратегії розвитку бізнесу з компанією Роланд Бергер. Проект USAID ERA (USA).

Підписано меморандум про створення торгового представництва в Іраку в м Басра з компанією Abdulraouf Chebaro Company.

Результати 2001 - 2020

Металоконструкції - 78 365тн

Рулоніруемие резервуари - 87 037тн

Полистові резервуари - 82 028тн

Поточні проекти

Заміна бункера 100м3. Виготовлений і виконаний монтаж нового бункера.

Виготовлення баштових конструкцій вишок зв'язку висотою - 40, 50, 60, 70 метрів.

Виготовлення та поставка РВС 700 рулонним способом.

Заміна резервуара об'ємом 2000м3 на комплексі перевантаження і переробки тропічних олій. У порту Південний. Delta Wilmar Сінгапур.

Всі проекти

Top