Ukrainian (UA)English Russian
Проектування
Проектування металоконструкцій проводиться відповідно до завдання на проектування, яке складається замовником. Проектування зазвичай включає в себе дві стадії - технічний проект та робочі креслення. Для технічно нескладних об'єктів і об'єктів, будівництво яких намічається здійснювати за типовими і повторно застосовуваним проектам, дозволяється одностадійне проектування - техноробочий проект (технічний проект, поєднаний з робочими кресленнями металоконструкцій).

У технічному проекті наводяться обгрунтування для розробки проекту, технологічна характеристика об'єкта, відомості про район будівництва з викладенням кліматичних і геологічних даних, навантаження, розглянуті варіанти проектних рішень, терміни і вартість будівництва. На цьому етапі визначається доцільність застосування металевих конструкцій, проводиться вибір використовуваних типових конструкцій і встановлюється принципова конструктивна схема споруд.

Р
обочі креслення металевих конструкцій виконують в дві стадії: КМ (конструкції металеві) і КМД (конструкції металеві, деталізація).

Проект КМ виконується проектною організацією для заводу металоконструкцій. У проекті КМ вирішуються всі питання компонування металевих конструкцій і ув'язки їх з іншими частинами проекту: технологічної, транспортної, архітектурно-будівельної і т.д.

До складу проекту КМ входять:
•   Перелік креслень проекту КМ;
•   Заголовний аркуш, що містить дані про навантаження, марках сталей, умовних позначеннях, маркування, системи антикорозійного захисту та інші загальні зауваження;
•   Схеми металоконструкцій - плани, поперечні і поздовжні розрізи з маркуванням всіх конструкцій і зазначенням їх перетинів;
•   Вузли металоконструкцій, що показують сполучення окремих елементів між собою;
•   Специфікації металу за профілями на весь об'єкт.

Розрахунки металевих конструкцій містяться в окремій розрахунково-пояснювальній записці або оформляються у вигляді розрахункових листів в складі креслень КМ. Креслення КМ повинні містити всі дані для розроблення робочих креслень КМД.
Проект КМД розробляється, як правило, в конструкторському бюро заводу металоконструкцій на основі проекту КМ з урахуванням технологічних особливостей заводу (верстати, потокові лінії, зварювальне обладнання, допоміжні пристосування і т.д.) і наявності на складі асортименту металу.

Проект КМД містить:
•  Заголовний аркуш зі списком креслень проекту та пояснювальної записки;
•  Монтажні схеми відправних елементів з маркуванням і монтажними вузлами металоконструкцій;
•  Робочі креслення відправних елементів;
•  Зведені відомості відправних елементів, монтажних болтів, зварних швів і заклепок.

Якщо виникає необхідність деяких відступів від проекту КМ при розробці креслень КМД (зміна перетинів, з'єднань, окремих вузлів і т.д.), то вони повинні бути узгоджені з проектною організацією, яка розробляє проект КМ.

Конструкторський відділ МЗМК розділений на дві групи, які займаються розробкою креслень стадії КМ для резервуарів і загальних металоконструкцій. Загальна чисельність конструкторів - 25 осіб.
 
Новини

Успішно пройдений другий наглядовий аудит ISO 9001-2015. Орган по сертифікації TUV Thuringen Україна.

Команда керівників заводу успішно пройшла тренінг з розробки стратегії розвитку бізнесу з компанією Роланд Бергер. Проект USAID ERA (USA).

Підписано меморандум про створення торгового представництва в Іраку в м Басра з компанією Abdulraouf Chebaro Company.

Результати 2001 - 2020

Металоконструкції - 78 365тн

Рулоніруемие резервуари - 87 037тн

Полистові резервуари - 82 028тн

Поточні проекти

Заміна бункера 100м3. Виготовлений і виконаний монтаж нового бункера.

Виготовлення баштових конструкцій вишок зв'язку висотою - 40, 50, 60, 70 метрів.

Виготовлення та поставка РВС 700 рулонним способом.

Заміна резервуара об'ємом 2000м3 на комплексі перевантаження і переробки тропічних олій. У порту Південний. Delta Wilmar Сінгапур.

Всі проекти

Top