Ukrainian (UA)English Russian
Труби великого діаметра

Труби великого діаметру - це труби з з зовнішнім діаметром від 530 мм. Вони застосовуються не тільки при будівництві магістральних нафтопроводів і газопроводів, а й для прокладки водопровідних, теплових і каналізаційних мереж, а також для інших потреб.
Труби великого діаметру призначені для транспортування різних газів, рідин, сипучих, пилоподібних і розріджених мас.
За своїм призначенням і видом транспортованих мас, а також протяжності і типу конструкцій трубопроводи поділяються на такі основні групи.
Магістральні трубопроводи різних видів, а саме: газопроводи для подачі природного або штучного газу від місця видобутку або виробництва до промислових центрів і населеним пунктам; нафтопроводи для транспортування нафти або темних нафтопродуктів з районів видобутку до резервних баз або від головної станції до нафтопереробних заводів; продуктопроводи (бензопроводи і ін.), за якими подаються світлі нафтопродукти від місця їх виробництва до розподільних баз і споживачів; водопроводи і акведуки для транспортування води від джерел водопостачання до водопровідних споруд або від останніх до розводящої мережі водопостачання.
Трубопроводи промислових підприємств і силових станцій, які є складовою частиною виробничих агрегатів або обслуговуючі їх в межах території підприємства. До їх числа відносяться всілякі газопроводи, повітропроводи, пилепроводи, паропроводи, теплопроводи і т.п.
Трубопроводи гідротехнічних споруд (гідроелектростанцій, водосховищ, шлюзів тощо).
Массопроводи для транспортування гідроторфа на торфорозробках, різних сипучих матеріалів на складах і промислових підприємствах, для вилучення попелу теплоелектростанцій і т.п.
Трубопроводи спеціального призначення - дюкери і тунелі для прокладки всередині них (при перетині різних перешкод) трубопроводів, тепломереж, електрокабелів і т.п. До них відносяться різні самонесучі і підтримують трубопроводи, що поєднують несучі та огороджувальні функції і інші спеціальні трубопроводи.
За місцем укладання і типом спирання трубопроводи бувають: наземні, розташовані вище рівня землі на окремих опорах; підземні, укладені безпосередньо на грунт в траншеях, канавах, насипах, штольнях або на опори в тунелях і дюкерах; підводні, укладені по дну водойм і річок або в траншеях, проритих на дні.

 
Новини

Успішно пройдений другий наглядовий аудит ISO 9001-2015. Орган по сертифікації TUV Thuringen Україна.

Команда керівників заводу успішно пройшла тренінг з розробки стратегії розвитку бізнесу з компанією Роланд Бергер. Проект USAID ERA (USA).

Підписано меморандум про створення торгового представництва в Іраку в м Басра з компанією Abdulraouf Chebaro Company.

Результати 2001 - 2020

Металоконструкції - 78 365тн

Рулоніруемие резервуари - 87 037тн

Полистові резервуари - 82 028тн

Поточні проекти

Заміна бункера 100м3. Виготовлений і виконаний монтаж нового бункера.

Виготовлення баштових конструкцій вишок зв'язку висотою - 40, 50, 60, 70 метрів.

Виготовлення та поставка РВС 700 рулонним способом.

Заміна резервуара об'ємом 2000м3 на комплексі перевантаження і переробки тропічних олій. У порту Південний. Delta Wilmar Сінгапур.

Всі проекти

Top